OTEVŘENO 

Servis kol a prodej náhradních dílů (duše, pneumatiky, řetězy atd.) je otevřen v běžných provozních hodinách za určených hygienských podmínek, prodej lyží a a dalších sportovních je možný přes email nebo shop, či po telefonické domluvě. Půjčovna je po dobu vládních nařízení uzavřena. Nabízíme rozvoz kol a elektrokol zdarma do 30 km - veškerá kola i elektrokola sestavena a seřízena, garanční servis provádíme pouze u kol zakoupených na naší prodejně, po ujetí 200 km a do 6 měsíců od data prodeje.

Záruční servis

Provádíme opravy v záruční době na u nás zakoupeném zboží.

Garanční servis

Veškerá kola jsou po rozbalení z přepravního balení u nás kompletována a seřízena. Při prodeji provedeme přizpůsobení zákazníkovi. Po 150 km provádíme zdarma garanční servis

 

Kola z eshopu

  • smontovaná
  • seřízená
  • s garančním servisem
I kola zakoupená přes eshop Vám dodáme smontovaná a seřízená až do 30 km od naší prodejny (orientační mapa). Až najedete 150 km, uděláme Vám garanční servis zdarma.
Kamenný obchod:
Vodárenská 2377
272 01 Kladno
Telefon a email
312 687 958
info@sport-servis.cz
Otevírací doba
Po - Pá : 9.00 - 18.00
Sobota : 9.00 - 12.00
Sledujte nás na síti

 
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.